Про нас

Про  нас

Інтернет-магазин систем безпеки «video-watch» здійснює повний комплекс послуг в даній сфері. Ми займаємося оптовими і роздрібними поставками обладнання провідних світових виробників, виробляємо монтаж і технічне обслуговування систем безпеки на об'єктах будь-якої складності і в усіх регіонах України. Наша фірма успішно працює вже більше 10 років. Накопичений за цей час досвід дозволяє нам запропонувати своїм клієнтам найбільш оптимальні рішення, що дозволить заощадити кошти і отримати обладнання високої якості з гарантійним терміном служби до 3-х років.


Основними видами нашої діяльності є поставка обладнання, монтаж і обслуговування наступних систем:- систем відеоспостереження (камери відеоспостереження, відеореєстратори, відеодомофони і т.п.) Установка системи відеоспостереження "під ключ". Оренда відеоспостереження, класичні CCTV, мережеві системи відеоспостереження (IP), HD-SDI відеоспостереження високої чіткості, а також новітні технології AHD, Turbo HD, HDCVI.Функції передачі зображень по мережі, віддалений контроль через Інтернет, архівування файлів і перегляд архіву ...

- систем охоронної сигналізації. Комплекти GSM сигналізацій, Прилади приймально-контрольні, автономні сигналізації, бездротові і дротяні сповіщувачі ... Підключення на пульт централізованої охорони.

- систем пожежної сигналізації. Пожежні ППК, датчики пожежної сигналізації, системи пожежогасіння ...

- систем контролю і управління доступом (СКУД). Зчитувачі, контролери, ідентифікатори, замки (кодові, електромагнітні, механічні), біометричні СКУД, готельні СКД, ідентифікація осіб, облік робочого часу і багато іншого.

- домофонів, відеодомофонів (IP домофони високої чіткості з підтримкою Wi-Fi. Котеджі, квартири, під'їзди і т.д.)

- впровадження елементів системи "Розумний Дім" в існуючі проекти. Інтелектуальне управління будинком.

- супутникове телебачення з установкою антен, налаштуванням і технічним обслуговуванням.

- комп'ютерні мережі, телебачення, радіофікація, телефонізація, селекторна зв'язок, як зовні, так і всередині приміщень;

 

Ви запитаєте чому саме ми?

1. Гнучка цінова політика (ціни договірні).

2. Гарантійний термін на обладнання до 3-х років.

3. Команда професіоналів з досвідом роботи від 10 років.

4. Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Виїзд фахівця в межах м Черкаси абсолютно безкоштовний. Ми налаштовані на довгострокову співпрацю, і будемо щасливі працювати з Вашими проектами. Тільки сертифікована техніка.

Всі товари в нашому магазині супроводжуються гарантією. Підтвердженням гарантії служить фірмовий гарантійний талон.

Ми дорожимо своєю репутацією, і тому свідомо не продаємо неофіційний або нелегальний товар без гарантії і сервісної підтримки в Україні. В кінцевому підсумку покупка продуктів сумнівного походження доставляє головний біль і для продавця, і для покупця.